ORTEA, spol. s r.o.

Ortopedické pomůcky a protetika Brno.

0 (0 hodnocení)

+420 545 240 787

Popis činnosti

Vyrábíme a dodáváme individuální protézy dolních a horních končetin, končetinové ortézy, ortoprotézy, podpůrné přístroje, bederní, břišní a kýlní pásy. Jsme partnerem všech zdravotních pojišťoven.

Nezbytným předpokladem kvalitní protetické péče je spolupráce s odborným lékařem a fyzioterapeuty. Každá protetická pomůcka je zhotovena na základě „poukazu na léčebnou a ortopedickou pomůcku“ vystaveným odborným lékařem.

Pro dosažení maximální funkčnosti pomůcky je třeba znát celkový zdravotní stav pacienta, jeho aktivitu, důvod indikace pomůcky a požadavky na funkci pomůcky.

Po protetickém ošetření je neméně důležitá rehabilitační péče a zde je nutno opět důrazně podotknout význam spolupráce fyzioterapeuta a protetického pracoviště, protože jen kvalitní rehabilitační, poamputační a posttraumatická péče před první návštěvou protetického pracoviště a posléze odborný nácvik „škola chůze“ se zhotovenou protézou a ortézou, může pacientovi umožnit plně využít funkci a komfort při používání pomůcek.

Produkty

Protézy horních končetin Protézy dolních končetin Ortézy horních končetin Ortézy dolních končetin Ortézy trupové Bederní pásy Břišní pásy Kýlní pásy Dětské protézy Ortopedické pomůcky

Služby

Výroba ortopedických pomůcek Výroba na míru Poradenství

Kontakty

Telefony

+420 545 240 787 hlavní telefon
+420 545 242 789 Fax

Emaily

ortea@seznam.cz

Odkazy

http://www.ortea.cz

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu