PLYN SERVIS - Michal Širlo

• Plynový servis • Topenářský servis • Revize kotlů •

0 (0 hodnocení)

+420 602 318 524

Popis činnosti

Firma PLYN SERVIS Michal Širlo se zabývá již od roku 1991 servisem plynových spotřebičů, prodejem instalačního materiálu pro topení, vodu a plyn včetně montáží.

Pomůžeme Vám i s výběrem. V současné době je na trhu velké množství různých spotřebičů, jejichž moderní provedení odpovídá ekonomickým a bezpečnostním požadavkům i náročnosti spotřebitele.

Pokud se rozhodnete pro nákup nového spotřebiče, je vždy lépe poradit se s odborníkem, jaký typ plynového kotle, průtokového ohřívače vody či podokenního plynového topidla by byl pro Vás nejvhodnější. Při výběru kotle je dobré nechat si zhotovit projekt s výpočty tepelných ztrát objektu a na těchto základech dále navrhnout jeho tepelný výkon. Při výběru topidla či kotle je nutno brát v úvahu kubaturu místnosti (objektu), posoudit stav dosavadního plynového vedení a zvolit správné umístění.

Mezi naše další služby patří záruční a pozáruční servis kotlů, včetně jejich pravidelné revize i montáž nových zařízení včetně kompletních dodávek topení a plynu. Specializujeme se na značky Vaillant, Protherm, Dakon, Buderus, Junkers, Karma, Mora, Quantum a Viessmann. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Služby

prodej plynových spotřebičů montáž plynových spotřebičů servis plynových spotřebičů topenářské práce servis kotlů záruční a pozáruční servis kotlů revize on-line objednání služeb

Značky

KARMA JUNKERS MORA PROTHERM VIESSMANN BUDERUS VIADRUS DAKON VAILLANT QUANTUM BAXI

Kontakty

Telefony

+420 602 318 524 hlavní telefon
+420 602 318 524 Mobil
+420 284 812 434 Fax

Emaily

info@plyn-sirlo.cz

Odkazy

www.plyn-sirlo.cz

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu