ELPLAST Hradec Králové a.s. - výrobní divize

Zařízení pro úpravu vody ČOV, septiky a jímky.

0 (0 hodnocení)

+420 733 758 906

Popis činnosti

Výrobní divize společnosti ELPLAST Hradec Králové a.s. je zaměřena především na výrobu zařízení určených k čištění odpadních vod. Mezi tyto produkty patří biologické či mechanicko-biologické ČOV, jímky a septiky, vodoměrné šachty, šachty vrtů, studní či čerpací stanice, které slouží k přečerpávání vody do tlakové nebo gravitační kanalizace.

Pro průmyslová odvětví jsou v našem výrobním sortimentu odlučovače ropných látek, které čistí odpadní vody z průmyslových provozů a provozů mechanických dílen, a odlučovače tuků využívané jako čisticí jednotka před čistírnou odpadních vod, či samostatně pro kuchyňské provozy.

Doplňkovým sortimentem jsou například nádoby na posypový materiál, kádě na ryby, plastová koryta a žlaby a další. Dále nabízíme plastové bazény a zahradní jezírka vyrobená na přání zákazníka.

Výchozí obchodní společnost ELPLAST HK a.s. se zabývá distribucí plastových rozvaděčů a skříní pro distribuci a měření spotřeby elektřiny a plynu.

Získejte dotaci na nádrž na dešťovou vodu. II. výzva stále pokračuje! Alokace je aktuálně vyčerpána pouze z necelých 50 %.

Nenechte si peníze utéct a využijte naší nabídky!

Produkty

Plastové květináče ČOV Nádrže na dešťovou vodu Čerpací stanice Septiky Jímky, nádrže Vložky starých septiků a jímek Šachta vrtu studní Vodoměrné šachty Kanalizační šachty Zemní filtry Biologický filtr Odlučovače ropných látek Odlučovače tuků Rozvaděčové skříně Neosazené rozvaděčové skříně Zahradní jezírka

Služby

Výroba zařízení na čištění ČOV

Kontakty

Telefony

+420 733 758 906 hlavní telefon

Emaily

info-tu@elplasthk.cz

Odkazy

https://www.elplasthk-trutnov.cz

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu