Ověřená firma

PROFIKRAFT TRADING, s.r.o.

profi nářadí, soupravy nářadí, dílenské vozíky, aku nářadí, pneumatické nářadí, elektrické nářadí......

100 (1 hodnocení)

+420 541 249 260

Události

Elektrické nářadí

V kategorii elektrické nářadí najdete brusky, vrtačky, vrtací a sekací kladiva, utahováky, pily, šroubováky, nůžky, řezačky, frézky, Multi-tools, hoblíky, prostřihovače, horkovzdušné pistole, wapky, míchadla, sady strojů........

Brusky a leštičky

Široký sortiment úhlových, excentrických, vibračních, rotačních, přímých, pásových, dvoukotoučových brusek a leštiček najdete na e-shopu https://www.profikraft.cz/skupina/naradi-elektricke-naradi-brusky-a-lesticky/

Vrtačky

Vrtačky jsou vybaveny silným motorem, ergonomicky tvarované, určené k vrtání, k vrtání s příklepem nebo ke šroubování.

Pily

Pily slouží k řezání různých materiálů. V této kategorii naleznete pily přímočaré, ocasky, kotoučové, na kov, ponorné, pokosové, rozbrušovací, pásové, řetězové, stolní.

Akční leták KRAFTWERK

V novém Promo letáku KRAFTWERK najdete kvalitní švýcarské nářadí, soupravy nářadí v kufru, soupravy gola, dílenské vozíky, LED svítidla, ale také startovací zdroje, hydraulické zvedáky a spoustu dalších produktů za mimořádné akční ceny. Více na: https://www.profikraft.cz/produkty/prospekty/KR_prospekt_KRAFTWERK_PROMO_2017-3.pdf

Akumulátorové nářadí

Akumulátorové nářadí různých druhů, které najdete na našem e-shopu, je vysoce výkonné, odolné, spolehlivé, ergonomicky tvarované, určené nejen pro profesionály.

Aku vrtačky

Aku vrtačky jsou stroje určené pro vrtání, šroubování i utahování.

Aku kladiva

Aku kladiva vrtací a sekací jsou kombinované kladiva s novým bezuhlíkovým motorem umožňující delší práci na jedno nabití akumulátoru. Během práce má bezuhlíkový motor výrazně nižší teplotu a stroj je možné použít i při nejnáročnějších aplikacích vrtání s příklepem, vrtání nebo sekání.

Ruční nářadí

Velký výběr profesionálního ručního nářadí jako jsou šroubováky, klíče, ráčny, nástavce, bity, metry, kladiva, hasáky, gola soupravy a spoustu dalších produktů nejvyšší švýcarské kvality.

Vzduchové (pneumatické) nářadí

Pneumatické nářadí funguje na principu stlačeného vzduchu. S kvalitním pneumatickým nářadím, které naleznete v našem sortimentu, dosáhnete vyššího dotahovacího momentu, vyšších otáček, snížených vibrací a hmotnosti.

DOPRODEJ!!!

Kontakty a adresa

PROFIKRAFT TRADING, s.r.o.

Otevírací hodiny

Po 08 - 11:30 12 - 16
Út 08 - 11:30 12 - 16
St 08 - 11:30 12 - 16
Čt 08 - 11:30 12 - 16
08 - 11:30 12 - 16
So zavřeno Dnes
Ne zavřeno

Od 11:30 do 12:00 polední přestávka!!!

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu