Nolč Jaroslav

Sháníte spolehlivého plynaře? Kontaktujte nás!

0 (0 hodnocení)

+420 603 354 142

Main

Popis činnosti

Hledáte firmu, která provádí revize, kontroly, tlakové zkoušky domovních plynovodů, dále montáže a opravy bytových plynovodů, plynových spotřebičů a analýzu spalin spotřebičů zaústěných do komína včetně testu 4 Pa? Obraťte se na specialisty na plynoservis Jaroslava Nolče z Prahy.

Primárně se zaměřujeme na revize, kontroly a tlakové zkoušky domovních plynovodů. Zajišťujeme posudky a montáže spotřebičů. Nabízíme opravy plynových spotřebičů zn. MORA, KARMA, GAMAT. Posudky na spotřebiče, záruka kvality.

Zajišťujeme revize a kontroly domovních plynovodů, analýzu spalin. Dále pak tlakové zkoušky domovních plynovodů a plynovodů a plynových zařízení do 50 kW. Rozvody, montáže, opravy domovních plynovodů. Montáže a opravy plynových spotřebičů.

Pokud hledáte firmu, která nabízí kvalitní plynařské práce za velice zajímavé ceny, kontaktujte nás. Na níže uvedených telefonních číslech jsme Vám k dispozici prakticky kdykoliv. V případě dotazů také můžete využít kontaktní formulář na našich webových stránkách.

Těšíme se na budoucí spolupráci! _

Služby

instalace plynu revize a kontroly montáže opravy spotřebičů opravy plynovodů posudky servisní prohlídky provozní revize analýza spalin test 4 Pa

Kontakty

Telefony

+420 603 354 142 Main
+420 739 462 924 Alt
+420 739 462 924 Mobile

Emaily

jaroslavnolc@tiscali.cz

Odkazy

www.revizeplynovehozarizeni.cz website

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu