+420 602 713 153

Popis činnosti

Zabýváme se nejmodernější UV technologií v sítotisku. Technologie dodává tisku větší barevnou sytost, mechanickou odolnost proti rozpouštědlům, chemikáliím a proti povětrnostním vlivům. Také nabízíme UV lakování, které Vašim reklamním složkám, knižním přebalům, katalogům dodá exkluzivní vzhled.

Dále nabízíme tisk luxusnějších vizitek, pozvánek, samolepicích etiket, různých druhů materiálů s náročnými tisky, tisk na sklo a plechy, výrobu stíracích losů, kuponů, dárkových šeků.

Mimo jiné nabízíme reklamní předměty, stolní i nástěnné kalendáře, potisk triček, deštníků, reklamních vlaječek, prezentačních CD a průmyslových výrobků, potisk igelitových, papírových i textilních tašek.

Sítotisková technologie je zajímavá ale nad míru specifická, aby zakázka byla úspěšná, rádi Vám pomůžeme řešit Vaše požadavky.

Kontaktujte firmu, která vyrábí a prodává samolepicí etikety a štítky.

Produkty

reklamní předměty stolní i nástěnné kalendáře vizitky pozvánky, samolepicí etikety igelitové, papírové a textilní tašky

Služby

UV lakování sítotisk potisk igelitových, papírových i textilních tašek tisk vizitek, pozvánek, samolepicích etiket potisk triček, deštníků, reklamních vlaječek tisk na sklo a plechy výroba stíracích losů, kuponů, dárkových šeků prodej reklamních předmětů, stolních i nástěnných kalendářů

Kontakty

Telefony

+420 602 713 153 hlavní telefon
+420 606 518 545 Mobile

Emaily

info@sitotisk-karch.cz

Odkazy

www.sitotisk-karch.cz website

Facebook

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 7:30 - 15:30 Dnes
Út 7:30 - 15:30
St 7:30 - 15:30
Čt 7:30 - 15:30
7:30 - 15:30

Klíčová slova

sítotisk Ostrava sítotisk reklamní předměty UV lakování stolní i nástěnné kalendáře tisk potisk kalendáře tašky potisk triček reklamní vlaječky výroba stíracích losů dárkové šeky samolepky logoprinty tisk na textil

Kategorie

Sítotisk Tisk, tiskárny a tiskařské práce Reklama - tisk Reklama - letáky, plakáty Reklama - nápisy, tabule, stojany

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu