Ověřená firma - Sady Svinčany - Ing. Jaroslav Nevole

Co znamená pečeť Ověřená firma?

Pečeť Ověřená firma garantuje pravidelně aktualizované a ověřené informace ve firemním profilu katalogu ZlatéStránky.cz. Specializovaní zaměstnanci katalogu ZlatéStránky.cz uvedené firemní informace kontrolují a prověřují jejich platnost a pravdivost dle veřejně dostupných informací.

Katalog ZlatéStránky.cz umožňuje všem firmám získat na stránku svého firemního profilu pečeť Ověřená firma. Pokud jste svoji firmu v katalogu ZlatéStránky.cz nenašli, můžete ji sami jednoduše zdarma přidat vyplněním krátkého formuláře.

Pro získání pečeti Ověřená firma kontaktujte naši infolinku na telefonním čísle 841 12 12 12 nebo e-mailu info@mediatel.cz.

Jak vložit pečeť "Ověřená firma - Sady Svinčany - Ing. Jaroslav Nevole" na vlastní webové stránky?

Každý html kód je generován na základě firemního profilu v katalogu ZlatéStránky.cz.

Pro vložení pečeti Ověřená firma na své webové stránky zkopírujte následující html kód a vložte kamkoli do svých webových stránek.

Velikost pečeti Ověřená firma si můžete jednoduše nastavit pomocí šipek. URL odkaz pečeti Ověřená firma vložené na Vaše webové stránky je automaticky nastaven na Váš firemní profil v katalogu ZlatéStránky.cz.

Pokud si nejste jisti správným nastavením, kontaktujte svého správce webu.

Html kód

<a href="http://www.zlatestranky.cz/profil/H265794" title="Ověřen&#225; firma - Sady Svinčany - Ing. Jaroslav Nevole">
    <img src="http://www.zlatestranky.cz/widget/overena-firma/H265794" width="300" height="300" alt="Ověřen&#225; firma - Sady Svinčany - Ing. Jaroslav Nevole" />
</a>

Změnit velikost pečeti Ověřená firma

Zvolte velikost pixelů

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu