• Inhalátory VitaCig

  13.05.2020 V čem jsou inhalátory VitaCig jiné oproti běžným tabákovým výrobkům?

  Odpověď od VitaVape: Při inhalaci nevdechujete škodlivé látky, pouze vitamíny a páru. Inhalátory VitaCig neobsahují žádný nikotin, dehet ani podobné látky obsažené v klasických cigaretách či elektronických cigaretách. Produkty VitaCig tedy můžeme přirovnat k malým přenosným "vodním dýmkám". Skvěle tak poslouží milovníkům dýmek i jako náhrada tabákových výrobků pro odvykajících kuřáky.

 • Výdrž VitaCig

  13.05.2020 Jak dlouho vydrží VitaCig?

  Odpověď od VitaVape: To záleží, o který druh inhalátoru máte zájem. Naše výrobky dělíme na 3 druhy: a) Klasik edition: Inhalátory ze základní řady Klasik edition jsou jednorázové a ukrývají v sobě až 500 potáhnutí. Výdrž se odvíjí od toho, jak velmi silně a dlouho "táhnete". b) S-edition: Inhalátory této řady jsou také jednorázové a vydrží až 500 potáhnutí. Mají však složení obohacené o účinné látky, které jsou vybrány na míru specifickým potřebám. V nabídce tak naleznete inhalátory pro klidný spánek, na dodání energie, na uklidnění apod. c) Excalibur: Hvězda mezi našimi produkty. Jedná se o inhalátor s vyměnitelnou náplní, který vás při každodenním používání vyjde finančně nejvýhodnější. Náplně lze měnit podle potřeby a jakmile se zařízení vybije, jednoduše jej pomocí USB připojení za cca 2,5 hodiny opět dobijete.

 • Kojení a VitaCig

  13.05.2020 Mohou používat VitaCig produkty těhotné a kojící ženy?

  Odpověď od VitaVape: Ačkoli jsou produkty VitaCig považovány za zdravotně nezávadné, nedoporučují se těhotným a kojícím ženám. Některé bylinky a výtažky nemusí být vhodné pro vývoj plodu a pro miminka.

 • VitaCig a děti

  13.05.2020 Mohou používat VitaCig produkty děti?

  Odpověď od VitaVape: I přes to, že neobsahují produkty VitaCig škodlivé látky ani žádný nikotin, jsou určeny pouze pro osoby starší 18 let.

 • Spolupráce

  13.05.2020 Je možné se s vámi dohodnout na spolupráci?

  Odpověď od VitaVape: Ano, smysluplným spolupracovat jsme otevření. Chceme šířit naše produkty mezi širokou veřejnost a ukázat lidem, že existuje zdravější varianta "kouření", která může mít dokonce i pozitivní vliv na naše zdraví. Ať už jste firma nebo influencer, napište nám přes náš formulář. Co nevidět se vám ozveme a probereme naše možnosti.

 • Jak má být půdorysně velká lehací plocha?

  01.12.2016 Jak má být půdorysně velká lehací plocha?

  Odpověď od Cech čalouníků a dekoratérů z.s.: Pro kvalitní ležení a spaní musí být šířka lehací plochy taková, abychom se mohli ve spánku přetáčet z boku na záda a na druhý bok. Minimální šířku zjistíme, když ulehneme na záda, ruce volně položené vedle těla mírně pokrčíme a necháme si změřit největší šířku, tedy loket – loket. Většinou zjistíme, že minimální šířka lehací plochy je 900, lépe 1.000 mm. Délka lehací plochy má být delší než naše výška o délku chodidla. Délka chodidla (nohy) bývá 250 – 300 mm. Takže délka lehací plochy je součet výšky uživatele + délky jeho chodidla (nohy).

 • Jaká má být lehací plocha?

  01.12.2016 Při ležení na zádech má být páteř při ergonomicky správném ležení ve svém fyziologickém, tedy dvojitě zakřiveném tvaru a při ležení na pravém i levém boku v rovině, jaká má být lehací plocha?

  Odpověď od Cech čalouníků a dekoratérů z.s.: Lehací plocha má být povrchově měkká, dokonale pružně nosná, s rezervou pružení pro obracení, prodyšná a propustná pro vodní páry.

 • Jaké je ergonomicky správné vstávání z postele?

  01.12.2016 Jaké je ergonomicky správné vstávání z postele?

  Odpověď od Cech čalouníků a dekoratérů z.s.: Způsob vstávání z postele je velmi důležitý, proto musí mít každá postel alespoň jednu dlouhou stranu volnou pro vstávání. Postupuje se tak, že je nutné si nejprve vleže protáhnout svaly, potom se přetočit na bok k volné straně postele, pomalu spouštět nohy a vztyčovat (vertikalizovat) tělo, chvíli posedět a potom pomalu vstávat, aby se nezatočila hlava. Nikdy se nemá vstávat skrčkou způsobem hop a vyskoč.

 • Je potřeba, aby ve spodní části postele byl volný prostor?

  01.12.2016 Je potřeba, aby ve spodní části postele byl volný prostor?

  Odpověď od Cech čalouníků a dekoratérů z.s.: Ano, ve spodní části postele je potřebné mít volný prostor nejen pro proudění vzduchu do lehací plochy spodem, ale také – a to je velmi důležité pro pohodlné vstávání – pro podsunutí nohou při usedání a vstávání. Stejná zásada platí i u sedacího nábytku: volný prostor pro podsunutí nohou je potřebný pro pohodlné vstávání. Sezení je proces: usedání, sezení, vstávání. A každá fáze by měla probíhat v souladu s uživatelem a jeho potřebami.

 • Zařízení domácnosti pro vysoké lidi

  01.12.2016 Mají dnes lidé měřící kolem dvou metrů větší problém optimálně si zařídit domácnost než jedinci o něco menší?

  Odpověď od Cech čalouníků a dekoratérů z.s.: Ano, vždy lidé velcí nebo malí, proti lidem s průměrným vzrůstem, mají problémy nejen se zařizováním bytů, ale i přímo s obytnými prostory, jejich výškou, okny, dveřmi. Malí lidé nedosáhnou na okenní kliku, velcí se musí sehnout ve dveřích, ale naopak si bez problémů zavěsí záclony a závěsy bez použití schůdků či štaflí. Takže již standardní stavba se může stát prvním problémem. Vybavení bytu nábytkem bývá pro vysoké lidi dražší. Příplatky jsou u některých prodejců a výrobců za prodlouženou délku kostry postele, vkládacího roštu, s ním kompatibilní matrace, dražší bývají lůžkoviny, přikrývky, povlečení, prostěradlo. A postel, nejen v rozměrech, ale v kvalitě lehací plochy, je nesmírně důležitá pro každého člověka, pro vysoké lidi obzvláště. Páteř vysokých lidí je více namáhána než u lidí menších. Křesla a pohovky se dělají u některých zejména zahraničních firem v rozměrech mini, medi, maxi – takže je možno přímo zakoupit potřebnou velikost. Některé tuzemské firmy vyhoví spotřebiteli zvýšením výšky sedadla pomocí vyšších noh křesla, pohovky. Jen, pokud se s výškou pojí i větší hmotnost, se nesmí, pro vyšší únosnost, zapomenout na zpevnění kostry sedacího nebo lehacího nábytku. A samozřejmě, když je použito více materiálu, bývá cena výrobku vyšší.

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu