• Indikátor Kobold EB400

  25.04.2018 CO UKAZUJE LED INDIKÁTOR NA VRCHNÍ STRANĚ ELEKTRICKÉHO KARTÁČE KOBOLD EB400?

  Odpověď od VORWERK CS k.s.: LED indikátor na horní straně elektrického kartáče Kobold EB400 ukazuje, v jakém režime elektrický kartáč v současné chvíli pracuje. Přerušovaná čára znamená, že je elektrický kartáč v režimu na koberce, zatímco plná čáraznačí režim pro pevné podlahy.

 • Policové regály

  24.07.2018 Z čeho se skládá rám policového regálu?

  Odpověď od e-regaly.cz: Rám je složen ze dvou sloupů opatřených na horní straně krytkami a na dolní straně patkami. Tyto sloupy mohou být u některého regálového systému spojeny příslušným počtem traverz a diagonál do příhradového celku, který vymezuje příslušnou hloubku regálu. Zjednodušeně lze tedy říct, že rám regálu tvoří celou bočnici držící police na jedné straně. Samostatně stojící regál tak obsahuje dva kusy rámů (na každé straně jeden). Někteří zákazníci mylně zaměňují rámy za sloupy regálu a myslí si, že rámů by měl být dvojnásobek (dle počtu jednotlivých sloupů).

 • Existuje pomoc i pro lidi menšího vzrůstu pro sundávání nádobí z horních polic?

  01.12.2016 Existuje pomoc i pro lidi menšího vzrůstu pro sundávání nádobí z horních polic?

  Odpověď od Cech čalouníků a dekoratérů z.s.: Ano, musí se, samozřejmě, již při plánování kuchyně vložit horní skříňky s některým ze známých systémů snižování (přibližování) horních skříněk nebo polic. Existují jak s mechanickým,, tak elektrickým ovládáním.

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu