• Nemám doložitelný příjem. Mohu si byt i tak pronajmout?

  14.11.2017 Nemám doložitelný příjem. Mohu si byt i tak pronajmout?

  Odpověď od RESIDOMO, s.r.o. – Klientské centrum Ostrava-Poruba: V případě, že nemůžete doložit příjem, lze pronájem řešit platbou nájemného včetně služeb dopředu na sjednané období. Nejkratší doba, na kterou si lze u naší společnosti sjednat pronájem, jsou 4 měsíce.

 • Budu muset při podpisu smlouvy zaplatit nějaké poplatky?

  14.11.2017 Budu muset při podpisu smlouvy zaplatit nějaké poplatky?

  Odpověď od RESIDOMO, s.r.o. – Klientské centrum Ostrava-Poruba: Ano, při podpisu Vás požádáme o: • administrativní poplatek (pokud je u vybraného bytu požadován) • složení vratné jistoty (kauce) ve výši maximálně dvojnásobku měsíčního předpisu (čisté nájemné a zálohy na služby) – obvykle je výše kauce uhrazena převedením rezervační zálohy, kterou • • zájemce hradí při podpisu rezervační smlouvy, jež předchází uzavření Smlouvy o nájmu bytu • uhrazení prvního nájemného včetně záloh za služby spojené s bydlením.

 • K čemu slouží administrativní poplatek?

  14.11.2017 K čemu slouží administrativní poplatek?

  Odpověď od RESIDOMO, s.r.o. – Klientské centrum Ostrava-Poruba: Administrativní poplatek částečně hradí náklady za služby spojené s pronájmem bytu. Na realitním trhu se většinou používá slovo „provize“ a bývá obvykle ve výši minimálně jednoho měsíčního nájmu včetně služeb. U naší společnosti se výše administrativního poplatku pohybuje od 0 do maximálně 5000 korun.

 • Lze kauci uhradit na splátky?

  14.11.2017 Lze kauci uhradit na splátky?

  Odpověď od RESIDOMO, s.r.o. – Klientské centrum Ostrava-Poruba: Standardně požadujeme uhrazení kauce při podpisu nájemní smlouvy v celé výši. Úhrada na splátky je možná jen za určitých podmínek a každý takový případ naše společnost posuzuje a schvaluje individuálně.

 • Na jak dlouho se uzavírá nájemní smlouva?

  14.11.2017 Na jak dlouho se uzavírá nájemní smlouva?

  Odpověď od RESIDOMO, s.r.o. – Klientské centrum Ostrava-Poruba: Naše společnost preferuje dlouhodobé nájemní vztahy. Při sjednávání délky nájmu se snažíme maximálně vyjít vstříc představám budoucího nájemce. Obvyklá doba nájmu se sjednává na 12 měsíců. Lze se samozřejmě dohodnout i na delší, respektive na kratší délce pronájmu (minimálně 4 měsíce, maximálně 36 měsíců).

 • Pracuji u společnosti ……….. Mám nárok na slevu z nájmu?

  14.11.2017 Pracuji u společnosti ……….. Mám nárok na slevu z nájmu?

  Odpověď od RESIDOMO, s.r.o. – Klientské centrum Ostrava-Poruba: Nárok na slevu z nájmu mají pouze zaměstnanci našich smluvních společností. Pokud jste zaměstnancem některé ze smluvních společností, informace o konkrétních výhodách, které můžete získat u naší společnosti, Vám sdělíme na Lince RESIDOMO, případně je poskytne náš makléř nebo personální oddělení Vašeho zaměstnavatele.

 • HEMOROIDY A FISSURY (TRHLINY)

  16.11.2017 2. Udělají se hemeroidy znovu?

  Odpověď od ProctoClinic: Nelze pacientovi garantovat, že se mu hemoroidy znovu neudělají. Ve velké míře to však závisí také na pacientovi. Zdali si upraví stravovací návyky a životosprávu. A svoji roli hraje také dědičnost.

 • HEMOROIDY A FISSURY (TRHLINY)

  16.11.2017 4. Léčíte děti do 15-ti let?

  Odpověď od ProctoClinic: Ne, neléčíme. V tomto případě je vhodné se obrátit na nemocnice.

 • Co je turbodmychadlo?

  16.3.2018 CO JE HYBRIDNÍ TURBODMYCHADLO?

  Odpověď od REMA TURBO spol. s r.o.: Je to speciální turbodmychadlo, které kombinuje rychlý nástup tlaku a tedy zrychlení v nízkých otáčkách s velkým průtokem vzduchu pro větší výkon ve vyšších otáčkách.Používá se v tuningu, když dochází k přehrání software řidící jednotky,případně k výměně vstřikovacích trysek.

 • Výdrž?

  16.3.2018 JAK DLOUHO TURBODMYCHADLO VYDRŽÍ - CO MOHU UDĚLAT PRO TO , ABY TO BYLO VÍCE

  Odpověď od REMA TURBO spol. s r.o.: S dobrým olejem, pravidelným servisem motoru osobních a lehkých užitkových automobilů cca 170 000 km-potom obvykle postačí výměna ložisek,těsnění a vyčíštění a seřízení mechanismu. Dodržovat tyto zásady: nepřetěžovat studený motor a před vypnutím po zátěži nechat alespoň 1 minutu zchladnout při volnoběžných otáčkách. Jak to bude s tzv. „downsize“ motory tzn. 100k na 1,0-1,2 l, to zatím asi nikdo neví, tak budeme věřit výrobcům.

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu