Distribuce tištěných Zlatých stránek

Vážení zákazníci a inzerenti,

tištěné Zlaté stránky v České republice během roku 2016 končí svoji distribuci. Na základě vašich požadavků a požadavků inzerentů jsme kompletně přesunuli vyhledávání ve firmách „z papíru“ na internet. Již několik let vám značka ZlatéStránky.cz nabízí vyhledávání na:

 

Každý, kdo vyrůstal v zemích střední Evropy, si moc dobře pamatuje tradici vydávání telefonních seznamů pod hlavičkou Zlaté stránky. Jednalo se o nejspolehlivější zdroj firemních adres, telefonních čísel a dalších důležitých informací.
Vydavatel Zlatých stránek společnost MEDIATEL měla od počátku za cíl nabídnout každému českému občanovi přístup k široké škále informací v podobě integrovaného portfolia produktů a služeb, jež spojují kupující s prodávajícími. Distribuce byla pro uživatele vždy bezplatná a pro inzerenty vzhledem k počtu výtisků výhodnou investicí.

Od roku 2006 se Zlaté stránky začaly prezentovat nejen jako jeden z nejspolehlivějších a nejstarších zdrojů informací v České republice a na Slovensku, ale i jako jedna ze značek s nejlepším přístupem k zákazníkovi.

Společnost MEDIATEL se v roce 2012 transformovala na mediální agenturu, která podporuje rozvoj a růst firem v České republice, zejména spojením jak starých, tak nových médií. Plněním, pochopením a očekáváním měnících se požadavků inzerentů a uživatelů na českém trhu poskytuje MEDIATEL svým zákazníkům komplexní moderní platformu pro komunikaci a iniciování kontaktů. Pomocí nejmodernějších technologií a komunikačních metod je schopen integrovat změny do široké škály svých produktů a služeb. Na základě spolupráce se společností Google dlouhodobě poskytuje aktuální kontaktní údaje o firmách pro mapové podklady a zajišťuje výkonnostní PPC kampaně té nejvyšší úrovně. MEDIATEL se řadí mezi největší hráče, kteří poskytují profesionální marketingové služby určené malým a středním firmám.

V případě dotazů můžete kdykoliv kontaktovat naši Mediatel infolinku: info@mediatel.cz, tel.: 841 12 12 12

MEDIATEL přivádí VÍCE ZÁKAZNÍKŮ.